Chalupa u Jezerního potoka

Nacházíme se ve třetí zóně Národního parku - překrásná panenská příroda nabízí příležitost jak odpočinku tak je ideálním místem pro veškeré venkovní sporty - jak zimní, tak letní. 

 

 

 

 

 

 

Druh objektu: Chalupa

Adresa Objektu: Nová Pec 52

Tel.: 721 239 615

Kontaktní osoba:Jaromír Bůbal 

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odkaz: www.chalupaupotoka.cz

 

Podrobný popis:

 

 Pro regeneraci jsme pro Vás připravili infrasaunu z kvalitní kanadské borovice, ze které můžete skočit rovnou do Jezerního potoka. Po celý podzim a zimu Vás bude zahřívat nový plně automatizovaný ekologický kotel, kde si jednoduše nastavíte na displeji teplotu, jakou požadujete a o nic víc se nestaráte. Skoro pod okny protéká potok z Plešného jezera, v létě přímo ideální pro osvěžení a chvíle relaxace při pozorování pstruhů v průzračné vodě. U Chalupy je ohniště s grilovacím kamenem, které se osvědčilo jak při menších rodinných večeřích, tak i při větších oslavách. Pro ty, kteří touží po společnosti, je odsud necelých 300 metrů první hospoda a další na Vás čekají o pár kroků dál. V obci Nová Pec jsou i dvě prodejny potravin, které jsou 700 metrů od chalupy.

 

Stravování:

Vlastní vaření ve vybavené kuchyni.

 

Ceník:

Dle sezóny:

15.6. - 30.6.    16.999,- za týden, pro 8 osob

1.7. - 31.8.      17.999,- za týden, pro 8 osob

1.9. - 15.9.      15.999,- za týden, pro 8 osob

15.12. - 31.3.  13.999,- za týden, pro 8 osob

vedlejší            11.999,- za týden, pro 8 osob (Cena za prodloužený víkend - 4.999,-)

silvestr             21.999,- pro 8 osob

 

 

V ceně jsou obsaženy všechny spotřeby energií i ložní prádlo. V případě vyšší obsazenosti než 8 osob účtujeme za každou další osobu příplatek 100Kč/ den. Víkendové pobyty možné mimo hlavní sezónu. Topení centrálně plně automatickým ekologickým kotlem na peletky nebo možnost topit v krbu. Na konci pobytu nutný úklid nebo příplatek za úklid chalupy 500Kč. Vratná kauce 2.000Kč. V ceně za chalupu je obsaženo navíc: spotřeba dřeva, půjčovné in-line bruslí K2 a pramice. Pro hosty je také k dispozici pec na výrobu keramiky. Možnost výuky snowboardingu s instruktorem a zapůjčení výbavy Ride za zvýhodněné ceny. Wifi internet je taktéž v ceně zdarma. Neplatí pro last minute ubytování, zde se platí za připojení k internetu 300 Kč/pobyt.