Vydávání rybářských lístků o víkendech v Horní Plané

 

Dobrý den,

zasílám Vám informace k vydávání rybářských lístků o víkendech v Horní Plané.

Rybářské lístky se budou vydávat na městském úřadě v Horní Plané, Náměstí 54. Budou to většinou neděle ráno od 9:00 do 10:30. Informace o přesných dnech budu zasílat ve středu nebo čtvrtek před víkendem.

Není nutné psát a informovat se, ani na e-maily odpovídat. Pokud nenapíšu, nebudu tu. Druhý informační kanál budou stránky města Horní Planá www.horniplana.czkde se hned na úvodní stránce bude objevovat, jestli budu o víkendu vydávat.

Pokud by jste věděli, že k Vám přijede větší množství rybářů a bude třeba jiný den. Lze se domluvit, ale dejte vědět co nejdřív.

Doporučuji kontrolovat u svých klientů, zda mají všechny potřebné doklady, a že jsou to originály. Dále je upozorněte, že úhrada je možná pouze v českých korunách. Především upozorňuji na apostilu pro občany Německa, a že řidičský průkaz není průkaz totožnosti! (občané Rakouska). Případně pokud budou vyřizovat rybářský lístek pro kamarády, budou mít s sebou plnou moc, která bude v obou jazycích (zasílám v příloze).

První víkend se kterým napevno počítám bude 14.6.2015 (neděle) od 9:00 do 10:30.

Další jistý termín bude během poutě:

Sobota 11.7.2015 cca od 12:00 do 13:00 – bude upřesněno

Neděle 12.7.2015 cca od 12:00 do 13:00 – bude upřesněno

Pokud víte, že bude mít nějaký stát státní svátek, nebo že budou nějaké rybářské závody doporučuji mě upozornit dopředu, abych mohl případně naplánovat víkendové vydávání.

Jazyky, kterými může probíhat jednání o vydání rybářského lístku: Čeština, Němčina, Angličtina.

Jen pro zopakování, s sebou potřebují:

1. doklad totožnosti – pas nebo občanský průkaz (platný)

2. rybářský lístek: buď ze země původu nebo starý český. Lístek, kterým se prokazují, nemusí být platný! (pokud má německý pas, musí mít německý rybářský lístek, nelze se prokazovat rakouským)

S pozdravem,

Jaroslav Ščevík

PS: Pokud to nebudou dodržovat, víkendové vydávání rybářských lístků se zruší a budou odkázání na úřední dny